🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Shyla Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09850Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 6.20 mm |
| Width | 3.30 mm |
Select Color
Select Ring Size
From $233.86
Original: $668.17
-65%Shyla Ring—
$668.17
$233.86More Images












Shyla Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09850Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 6.20 mm |
| Width | 3.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09850Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 6.20 mm |
| Width | 3.30 mm |
























