🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Misha Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10170S-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 8.80 mm |
| Width | 2.40 mm |
Select Color
Select Ring Size
From $135.68
Original: $387.65
-65%Misha Ring—
$387.65
$135.68More Images












Misha Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10170S-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 8.80 mm |
| Width | 2.40 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10170S-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 8.80 mm |
| Width | 2.40 mm |






















