🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kyra Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10190B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.70 mm |
| Width | 2.90 mm |
Select Color
Select Ring Size
From $152.94
Original: $436.98
-65%Kyra Ring—
$436.98
$152.94More Images












Kyra Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10190B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.70 mm |
| Width | 2.90 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10190B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.70 mm |
| Width | 2.90 mm |






















