🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Inaya Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09840Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | VVS-VS |
| Clarity | EF |
| Stone Count | 26 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 5.70 mm |
| Width | 3.30 mm |
Select Color
Select Ring Size
From $148.01
Original: $422.89
-65%Inaya Ring—
$422.89
$148.01More Images












Inaya Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09840Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | VVS-VS |
| Clarity | EF |
| Stone Count | 26 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 5.70 mm |
| Width | 3.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR09840Q-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | VVS-VS |
| Clarity | EF |
| Stone Count | 26 |
| Stone Weight | 0.23 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimension | |
| Height | 5.70 mm |
| Width | 3.30 mm |
























