🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Adah Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10150B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 11.30 mm |
| Width | 2.30 mm |
Select Color
Select Size
From $134.69
Original: $384.83
-65%Adah Ring—
$384.83
$134.69More Images












Adah Ring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10150B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 11.30 mm |
| Width | 2.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAR10150B-G47 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 11.30 mm |
| Width | 2.30 mm |
























