
Reva Pendant
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23370B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 15.00 mm |
| Width | 13.60 mm |
Original: $507.47
-65%$507.47
$177.61More Images









Reva Pendant
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23370B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 15.00 mm |
| Width | 13.60 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23370B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 16 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 15.00 mm |
| Width | 13.60 mm |
























