
Reva Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27560S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.14 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 22.00 mm |
| Width | 11.60 mm |
Original: $307.29
-65%$307.29
$107.55More Images









Reva Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27560S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.14 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 22.00 mm |
| Width | 11.60 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27560S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.14 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 22.00 mm |
| Width | 11.60 mm |
























