š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Misha Pendant
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAP23380S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.20 mm |
| Width | 10.30 mm |
Select Color
From $210.67
Original: $601.91
-65%Misha Pendantā
$601.91
$210.67More Images









Misha Pendant
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAP23380S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.20 mm |
| Width | 10.30 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAP23380S-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 20 |
| Stone Weight | 0.15 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.20 mm |
| Width | 10.30 mm |
























