
Misha Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27570F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 36 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 17.00 mm |
| Width | 8.40 mm |
Original: $288.97
-65%$288.97
$101.14More Images









Misha Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27570F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 36 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 17.00 mm |
| Width | 8.40 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27570F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 36 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 17.00 mm |
| Width | 8.40 mm |
























