đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kyra Pendant
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23400B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 16.70 mm |
| Width | 12.70 mm |
Select Color
From $217.58
Original: $621.65
-65%Kyra Pendant—
$621.65
$217.58More Images









Kyra Pendant
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23400B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 16.70 mm |
| Width | 12.70 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAP23400B-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Cable Chain 18 Inch |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 29 |
| Stone Weight | 0.12 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 16.70 mm |
| Width | 12.70 mm |
























