š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kyra Earring
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAE27590F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 58 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.00 mm |
| Width | 12.00 mm |
Select Color
From $122.35
Original: $349.58
-65%Kyra Earringā
$349.58
$122.35More Images









Kyra Earring
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAE27590F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 58 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.00 mm |
| Width | 12.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item DetailsĀ | |
| Sku | LGD-JAE27590F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 58 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Pave |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 12.00 mm |
| Width | 12.00 mm |
























