
Adah Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27550F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.00 mm |
| Width | 10.00 mm |
Original: $277.69
-65%$277.69
$97.19More Images









Adah Earring
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27550F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.00 mm |
| Width | 10.00 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
| Sku | LGD-JAE27550F-G4 |
| Metal KT | 14KT |
| Finding | Threaded Screw Back |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 32 |
| Stone Weight | 0.18 |
| Setting | Fishtail |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.00 mm |
| Width | 10.00 mm |
























