
test
| Item Details | |
|---|---|
| Sku | LGD-JRG52330S-G9 |
| Metal KT | 9KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 2 |
| Stone Weight | 0.17 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.10 mm |
| Width | 12.40 mm |
Original: $11,528.37
-65%$11,528.37
$4,034.93More Images











test
| Item Details | |
|---|---|
| Sku | LGD-JRG52330S-G9 |
| Metal KT | 9KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 2 |
| Stone Weight | 0.17 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.10 mm |
| Width | 12.40 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Item Details | |
|---|---|
| Sku | LGD-JRG52330S-G9 |
| Metal KT | 9KT |
| Stone Details | |
| Stone Type | Lab Grown |
| Shape | Round |
| Color | EF |
| Clarity | VVS-VS |
| Stone Count | 2 |
| Stone Weight | 0.17 |
| Setting | Prong |
| Certificate | IGI |
| Dimensions | |
| Height | 10.10 mm |
| Width | 12.40 mm |























